Dinamikusan fejlődő, 25 éves magyarországi múlttal rendelkező nemzetközi
fafeldolgozó vállalatunk a DERULA Kft. szolnoki székhelyére keresünk munkatársakat
az alábbi pozíciókba:

1. Faipari betanított munkás (gépkiszolgálási és gépkezelési feladatokra)

Elvárások:
- minimum 8 általános iskolai végzettség;
- jó állóképesség;
- több műszak vállalása;
- termelő vállalatnál szerzett munkatapasztalat előny.

Amit kínálunk:
- szakmai fejlődés és előrelépési lehetőség;
- 100% utazási költségtérítés (vidéki munkavállalók esetén tömegközlekedéssel);
- béren kívüli juttatások;
- emelt műszakpótlékok.

Megfelelő létszám esetén vidékről céges autóbuszt biztosítunk.
Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

2. Villamos karbantartó

Feladatok:
- Faipari berendezések (prés, fűrész, szárító) működésének biztosítása.
- Villamos hibakeresés és elhárítás.
- Tervezett karbantartásban való részvétel.
- Gépfejlesztési javaslattétel.

Elvárások:
- Középfokú villamosipari végzettség.
- Gépek villamos karbantartásában szerzett minimum 2 éves tapasztalat.
- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség.

3. Logisztikai koordinátor

Feladatok:
- Fuvarok szervezése, illetve a fuvarmegbízások elküldése.
- CMR és szállítólevelek elkészítése.
- EKAER szám igénylése.
- Rendszeres adategyeztetés a termelési és a kereskedelmi osztályokkal.
- EU-n kívüli fuvarok adminisztrációja.

Elvárások:
- Felsőfokú gazdasági és/vagy logisztikai végzettség.
- Minimum egy éves hasonló területen szerzett tapasztalat.
- Kommunikációs szintű ANGOL nyelvismeret.
- Magabiztos excel használat.
- Kiváló kommunikációs készség.
- Gyors és pontos munkavégzés.

4. Karbantartás vezető

Feladatok:
- Karbantartás területén dolgozó munkatársak irányítása, ellenőrzése, motiválása.
- Karbantartási terv készítése, illetve program szerinti feladatok végrehajtatása.
- Fejlesztési terv kidolgozása a meghibásodások csökkentése érdekében.
- Karbantartók munkájának operatív támogatása.
- Rendszeres kapcsolattartás a termeléssel, beszerzéssel és a beszállítókkal.
- Adminisztráció (beszámoló, nyilvántartás, költségkimutatás).

Elvárások:
- Gépésztechnikus végzettség.
- Minimum 2 éves karbantartási területen szerzett vezetői tapasztalat.
- Felhasználói szintű MS Office ismeret.
- Kiváló szervező és kommunikációs készség.
- Rugalmasság.

Várjuk jelentkezésüket az alábbi elérhetőségeken:

Derula Kft. 5000 Szolnok, Újszászi út 11
szolnokhr@derula.hu
tel. 06 30 326 0237